Witamy w zakładce INFORMACJE :

W tym miejscu będziemy Państwa informować o bieżących poczynaniach SALONU TROPIK, a przede wszystkim o wszelkiego rodzaju nowinkach,  komunikatach,  czy promocjach.

ZACZYNAMY:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12-19

Wtorek-Piątek: 11-19

Sobota: 9-13

W pozostałych godzinach Salon Tropik otwarty tylko na ZAPISY (po uprzednim umówieniu się specjalnie dla Ciebie otworzymy np. godzinę wcześniej, lub poczekamy dłużej z zamknięciem).

Karnety są ważne 2 miesiące od daty ich nabycia. Przy zakupie karnetu na 30 wejść (150 minut w solarium, oraz 300 minut na vibrze), ważność wydłuża się do 3 miesięcy.

Promocje :

1. Jeśli przyprowadzisz do nas osobę, która pierwszy raz odwiedza nasz salon i wykupi abonament (niezależnie na jakie urządzenie), to dostaniesz od nas gratis jednorazowe wejście.

2. Co jakiś czas rozpowszechniamy ulotki reklamowe z czterema naszymi kuponami rabatowymi na każdej z nich. Z wyciętym z ulotki kuponem rabatowym należy udać się do naszego Salonu i skorzystać z rabatu. Jest to wyjątkowo korzystna okazja. Kupony na odwrocie ulotki.Znajdź ulotkę – przytnij cenę !!

3. ZAKUP ABONAMENT - ODBIERZ KOSZULKĘ FIRMOWĄ W PREZENCIE
Koszulkę firmową można otrzymać za darmo wykupując w naszym Salonie Tropik karnet na Vacu na 20 treningów lub Rollmasaż na 20 wejść w opcji - 60 minut każde wejście, ewentualnie nabywając karnet na Platformę Wibracyjną na 300 minut ( bon 20 % obowiązuje jeśli ktoś go przyniesie ).

Natomiast koszulkę polo firmową otrzymujemy gratis przy zakupie abonamentu na Vacu na 30 wejść lub Rollmasaż na 30 treningów w opcji – 60 minut każde wejście ( bon 20% obowiązuje jeśli ktoś go przyniesie).
Pamiętaj treningi przemienne na różnych maszynach przynoszą dużo lepsze rezultaty, niż trening tylko na jednej.

4. Usługa okresowo dostępna
Proszę także nie zapominać o naszej specjalnej ofercie 20% taniej - dla każdego, kto przyniesie nasz bon - każda usługa wykonywana w naszym salonie przy zakupie karnetu jest tańsza o powyższe 20%!!! OFERTA NIE DOTYCZY USŁUG SOLARIUM !!!
Promocje można łączyć ( z wyjątkiem promocji nr 2 i nr 4 ), co daje ogromne korzyści finansowe ,które zawsze przydadzą Ci się na inne przyjemności, pomiędzy którymi kiedyś musiałaś wybierać. Siłą naszego Salonu Tropik są bardzo atrakcyjne (niskie) ceny na wszystkie dostępne u nas usługi.5. KARTA STAŁEGO KLIENTA
Każdy kupiony abonament w salonie Tropik wpisany do kart stałego klienta skutkuje RABATAMI!!!!


Zbieraj słoneczne PALEMKI.


6. Bon upominkowy Salonu Tropik!


Jeśli nie masz pomysłu na prezent - kup Bon Podarunkowy Naszego Salonu!!!
Przy zakupie Bonu Podarunkowego płacisz 20% taniej!!!

7. Cennik dostępny w Salonie.

Kilka słów, w czym ćwiczyć ?

Do treningu musisz się przygotować, zabierz ze sobą:

- wygodne sportowe obuwie oraz strój na zmianę- to w zasadzie wszystko jeśli chodzi o Rollmasaż i Platformę Wibracyjną. Jeśli korzystasz z Vacu i ćwiczysz w podciśnieniu najlepiej założyć luźne bawełniane spodnie, albo krótkie spodenki lub bieliznę antycellulitową. Natomiast w podczerwieni lub w podciśnieniu z poczerwienią najlepsze są same stringi, lub jeśli ktoś się wstydzi to krótkie spodenki - z tego względu, żeby otworzyły się nam zatkane pory w skórze.

Oczywiście trening odbywa się w założonych wcześniej specjalnych kamizelkach do treningu podciśnieniowego. Można przynieść ze sobą ręcznik (na otarcie potu), lub dostaniemy go od personelu. Do Vacu dostajemy 0,5 litra wody mineralnej gratis.

Kolejnym plusem na który należy zwrócić uwagę jest możliwość skorzystania z kabiny prysznicowej po zakończonym treningu. Nie wszystkie tego typu zakłady dają tą możność.

W salonie znajduje się estetyczna szatnia ,w której przygotowujemy się do sesji treningowej.

Dysponujemy poczekalnią, z miłym kącikiem z czasopismami, a także nowość-jeśli przyjdziesz z koleżanką lub kolegą, która w danym momencie nie ćwiczy, to ma ona możliwość rozmowy z osobą ćwiczącą korzystając w tym czasie z supernowoczesnego fotela z wbudowanym masażem, którego częstotliwość zmienia specjalnym pilotem-to wszystko oczywiście za darmo.Ćwicząc na Vacu dostajesz gratis wodę. Może jednak wolisz coś innego-wybierzesz sobie sama z przeszklonej, wyraźnie oświetlonej lodówki.

Doskonałe efekty w przyjemnym, sympatycznym otoczeniu.

ZAPRASZAMY

Salon Tropik – ZMIEŃ SWÓJ STYL – BĄDŹ COOL !!!