Salon Tropik - profesjonalne modelowanie sylwetki

Salon Tropik to miejsce o ciepłym, niepowtarzalnym i kameralnym klimacie. Specjalizujemy się w dbaniu o wspaniały wygląd odwiedzających nas klientów. Pięknie ukształtowana sylwetka i perfekcyjne ciało to marzenie wielu z nas. Każdy pragnie cieszyć się zdrowiem,wyrzeźbioną figurą i doskonałą formą. Nasze najnowszej generacji specjalistyczne urządzenia zapewnią Tobie mega pozytywne samopoczucie, utratę cellulitu (tzw.pomarańczowej skórki), wagi, dobrą formę oraz cudownie wymodelowaną sylwetkę. Jeśli sprawdziłaś wszystkie znane Ci diety, a mimo to nadal nie osiągnęłaś zamierzonego efektu to zapraszamy do nas. Walka z cellulitem czy niepotrzebnymi kilogramami będzie łatwa i przyjemna. Z nami osiągniesz szczyty bez odchudzania i efektu JO-JO.

Poza tym oferujemy możliwość korzystania z relaksu w Solarium. Najnowsze lampy oferują przede wszystkim zdrową i przepiękną opaleniznę,którą w jeszcze większym stopniu można poprawić korzystając z szerokiej gamy kosmetyków solaryjnych dla każdego rodzaju cery.

Dzięki pobytowi w Salonie Tropik zyskasz większą pewność siebie. Twoja sylwetka wzbudzi zazdrość kobiet, a mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

Już kilka zabiegów daje rewelacyjne rezultaty za niespodziewanie niską cenę. Sprawdź, spróbuj.

Także mężczyźni korzystają z naszych urządzeń w celu poprawy wyglądu i kondycji. Nie każdy ma czas na długotrwałe treningi,u nas w 30 minut zyskujesz to co inni w tydzień ciężkiego treningu -maszyna pracuje- Ty się relaksujesz.

ŚWIAT JEST PIĘKNY-STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ TEGO PIĘKNA !!!

                                          ZAPRASZAMY !!!