VIBRA

REWOLUCJA W BEZWYSIŁKOWYM ODCHUDZANIU !!!

NAJNOWSZE ODKRYCIE WIBRACJI !!!

JEDYNA PLATFORMA WIBRACYJNA POSIADAJĄCA DWIE NIEZALEŻNE OD SIEBIE PŁYTY WIBRUJĄCE, CO ZAPOBIEGA DRGANIOM NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH ORAZ GŁOWY !!!

Niespotykana dotąd technika wibracji zastosowana w Vibra Activ, wywołuje intensywne drgania werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Adiopcyty(komórki syntetyzujące i magazynujące tłuszcze proste) poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulegają spalaniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.15 minutowy trening na Vibrze odpowiada półtoragodzinnemu treningowi na siłowni.

Vibra jest znakomitym urządzeniem dla ludzi nie mających czasu, cierpiących na brak aktywności fizycznej lub po prostu nie lubiących ćwiczyć. TY ODPOCZYWASZ – MASZYNA PRACUJE ZA CIEBIE !!!

Proponujemy trzy treningi w tygodniu przez okres pierwszego miesiąca, później w zależności od potrzeb można utrzymać ten rytm, zmniejszyć go lub zdecydować się na treningi łączone np. z Rollmasażem uzupełniając wizytami w kapsule VACU.

UWAGA : Naprzemienne zmiany urządzeń na których ćwiczymy dają lepsze rezultaty w modelowaniu ciała, niż korzystanie non stop z jednej maszyny. Po wykorzystaniu karnetu na np.Vacu proponujemy następny karnet nabyć np. na Vibre. Ewentualnie jest możliwość zakupu karnetów łączonych. Jeśli jednak zdecydujemy się na jedno urządzenie to należy zmieniać na Platformie Wibracyjnej ilość minut i częstotliwość wibracji, to samo dotyczy Rollmasażu. Jeśli chodzi o Vacu to ma ono w sobie mnóstwo programów i możliwości,ale o tym więcej w zakładce VACU.

Vibra posiada rozstaw minut od jednej do dwudziestu i częstotliwości wibracji-wybór należy do Ciebie.

25-36 Hz REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I OBNIŻENIE POZIOMU CHOLESTEROLU.

Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej szczególnie z brzucha, ud, pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

45 Hz MODELOWANIE CIAŁA I ZWIĘKSZENIE SIŁY MIĘŚNI.

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego.

50 Hz POPRAWA ELASTYCZNOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI STAWÓW, ŚCIĘGIEN I KOŚCI.

Vibra, powodując zwiększenie przepływu krwi, odżywia struktury kostne i stawowe, znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgień.

DOBROCZYNNOŚĆ DLA SKÓRY :

Drgania, jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Platforma Wibracyjna usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. WYRAŹNIE REDUKUJE CELLULIT. Reguluje gospodarkę hormonalną(wzrost serotoniny-hormonu szczęścia).Poprawia metabolizm.

WPŁYW NA UKŁAD NERWOWY I POPRAWA KOORDYNACJI RUCHOWEJ :

Wibracje pobudzają układ nerwowy, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

SATYSFAKCJA I DOBRA FORMA :

Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odporność na stres, aktywowane są hormony szczęścia.

URZĄDZENIE MA SZEROKIE ZASTOSOWANIE PODCZAS LECZENIA CHORÓB I SCHORZEŃ :

Osteoporoza, artroza, arterioskleroza, stwardnienie rozsiane Sm, miastenia, leczenie bólu, zaburzenia równowagi, niedowłady, wszelkiego rodzaju rehabilitacje, choroba Parkinsona.

Jest kilka pozycji, które można przyjmować ćwicząc na Vibrze(np. pozycja stojąca przednia),ale wszystkie są dokładnie opisane na plakacie w Salonie Tropik, podobnie jak pozycje Rollmasażu i wskazówki o treningu na Vacu.

W SKRÓCIE – VIBRA :

-REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I OBNIŻENIE CHOLESTEROLU.
-MODELOWANIE CIAŁA I ZWIĘKSZENIE SIŁY MIĘŚNI.
-POPRAWA ELASTYCZNOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI STAWÓW, ŚCIĘGIEN I KOŚCI.
-DOBROCZYNNOŚĆ DLA SKÓRY.
-WPŁYW NA UKŁAD NERWOWY I POPRAWA KOORDYNACJI RUCHOWEJ.
-SATYSFAKCJA I DOBRA FORMA.


VIBRA PODOBNIE JAK ROLLMASAŻ I VACU MOŻE BYĆ BODŹCEM DO ZMIANY STYLU ŻYCIA !!!


ZAPRASZAMY -VIBRA - ZMIEŃ SWÓJ STYL, BĄDŹ COOL !!!